[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1431517158831{margin-top: 20px !important;margin-bottom: -30px !important;}” width=”1/1″][vc_column_text]iliti “pace tablica”.

Ima stotine kalkulatora za izračunavanje tempa kojim ćete trčati, ali lijepo je nekada imati na jednom mjestu sva vremena i pripadajuća tempa da si lakše možete predočiti gdje ste u odnosu na ciljano vrijeme utrke.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Polumaraton” font_container=”tag:h2|text_align:left” google_fonts=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

PozicijaPrezime i imeSt. BrojVrijemeKategorijaKlubDržava
1Mlačić Ivan31427:37M nordicAK MAKSIMIRCRO
2Štefnović Petra23039:20Ž nordicCRO
3Blatnik Roman39139:21M nordicTK NMSLO
4Šraj Mojca39039:22Ž nordicZAŽSLO
5Tomac Miroslav37441:42M nordic-CRO
6Samodol Lea24443:09Ž nordic-CRO
7Štefanović Vladimir23143:10M nordicCRO
8Jakopović Jasenka32843:30Ž nordicGOOUTCRO
9Pancirov Nina33643:40Ž nordic-CRO
10Sesvećan Katica23543:50Ž nordicCRO
11Ahel Jadranko27244:00M nordicI kila i godinaCRO
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Maraton” font_container=”tag:h2|text_align:left” google_fonts=”font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]
MjestoStartni brojIme i prezimeGodisteKlubKategorijaSpolGun Time
11266László GREGOR1992Benedek-TeamMSM1:07:00
21360Tamás NAGY1984Benedek-TeamMSM1:07:07
31397Srdjan Samardzic1989AK Banja lukaMSM1:09:35
41451Zoran Žilić1982AK KOPRIVNICAMSM1:13:34
51249Ivan Dračar1996AK KOPRIVNICAMU23M1:14:50
61365Drago Paripović1959AK ŽUMBERAKM55M1:16:58
71446Matija Zadravec1989TK Kotoripski BegačiMSM1:17:46
81435Marija Vrajić1976AK MAKSIMIRŽ40F1:18:10
91201Ivan Androić1970AK SLJEMEM45M1:18:40
101486Szabo Tunde1989INDŽSF1:18:53
111209Mirko Baotić1973-M40M1:19:09
121290Zoran Jozić1970AK ŽUMBERAKM45M1:19:14
131204Krešo Babić1970AK MAKSIMIRM45M1:19:54
141320Marcel Labaš1991AK VaraždinMSM1:20:05
151292Zita KÁCSER1988Benedek-TeamŽSF1:20:25
161207Damir Balaško1979AK RUDOLF PEREŠINM35M1:20:27
171313Petar Krišto1968AK ŽUMBERAKM45M1:20:52
181334Ivan Maletić1992AK MOSLAVINA U POKRETUMSM1:21:22
191448Hrvoje Zebić1971AK MAKSIMIRM45M1:21:24
201403Anett SOMOGYI1996Benedek-TeamŽU23F1:21:32
211344Mladen Martinović1976AK ŽUMBERAKM40M1:21:42
221251TONI DRUŽETA1980AK SRCE za OSI RIJEKAM35M1:22:39
231351Damir Mesec1980AK MAKSIMIRM35M1:22:39
241350DAMIR MATOTEK1984TK MARATON 95MSM1:22:57
251387Edo Rajcevic1981-M35M1:23:25
261366Dubravko Paver1977AK SLJEMEM35M1:23:25
271265Ivan Gotal1991TK MARATON 95MSM1:23:51
281401Nikola Smolić1961AK SLJEMEM55M1:24:17
291303Željko Kliček1976AK RUDOLF PEREŠINM40M1:26:56
301432Hrvoje Vlašić1979-M35M1:27:14
311443Marko Vukobrat1989AK Krka - STIA Novo mestoMSM1:27:15
321250GORAN DRAKSLER1969MK HRVATSKI SOKOLM45M1:27:18
331222Oliver Bosnić1962MK FESTINA LENTEM50M1:27:29
341455Mario Pongračić1967TK Maraton varaždinM45M1:27:33
351345Davor Mataković1960AK KA-TIMM55M1:27:37
361237Leonid Čimbur1974GAK GLINAM40M1:28:00
371429Dubravka Vešligaj1983AK MAKSIMIRŽSF1:28:04
381434Nikica Vrabac1963AK ŽUMBERAKM50M1:28:09
391336ALEN MALTAR1973TK KOTORIPSKI BEGAČIM40M1:28:25
401416Mladen Tisaj1972-M40M1:28:25
411311ALBERT KRANJC1973-M40M1:28:36
421430Igor Visinski1996AK OROSLAVJEMU23M1:28:49
431240Alen Čretni1997USR LepglavaMU23M1:29:49
441314Domagoj Krišto1973AK MAKSIMIRM40M1:29:55
451208IVAN BANČIĆ1994AK MARATONMU23M1:30:21
461380Marijan Pongrac1986Kotoripski begaciMSM1:30:24
471346Željko Matić1969AK SLJEMEM45M1:30:24
481228Marijan Brus1957-M55M1:30:53
491315Krunoslav Krivanj1974AK OKITM40M1:31:05
501347Slavko Matić1964AK MEĐIMURJEM50M1:31:05
511384Darko Radić1972MK VELIKA GORICAM40M1:31:39
521417Gordan Tokić1979-M35M1:31:43
531498David Žižek1989TK KOTORIPSKI BEGAČIMSM1:31:44
541310ĐURO KRAGULJAC1973AK MARATONM40M1:31:59
551331Radmila Maksimovic1974AK ŠIBENIKŽ40F1:32:02
561341Domagoj Marinović1974AK SLJEMEM40M1:32:03
571342Miroslav Marković1971AK NOVA GRADIŠKAM45M1:32:05
581332Damir Maksimovic1966AK ŠIBENIKM50M1:32:10
591376Ivica Plantak1977TK Ivančica IvanecM35M1:32:46
601399Vladimir Slunjski1975AK VaraždinM40M1:33:02
611367Željko Paver1951AK MAKSIMIRM65M1:33:18
621373Zvonimir Pigac1992AK MARTINMSM1:33:21
631484Mario Grgat1974MK MarjanM40M1:33:30
641408Bruno Škrinjarić1987MK VELIKA GORICAMSM1:33:31
651423Mirela Turk1989TK MARATON 95ŽSF1:33:33
661493Zlatko Jovičinac1981AK ŽUMBERAKM35M1:33:44
671441Nenad Vudrić1980AK SLJEMEM35M1:33:45
681268Goran Grgas1969MK VELIKA GORICAM45M1:33:53
691231Marijan Cindrić1960AK NoGAM55M1:34:00
701260Goran Firšt1975AK AGRAMM40M1:34:49
711426Valentina Valjak1988AK ZAGREB-ULIXŽSF1:34:49
721226Blaž Breščak1973Fit klub Novo mestoM40M1:34:52
731232Zdravko Coha1986-MSM1:35:00
741491Župan Jože1959ZajevnaM55M1:35:00
751433Tomislav Vojvoda1976-M40M1:35:03
761213Simon Bastl1978Pocinkovalnica CeljeM35M1:35:06
771407MILE Šikman1949AK MAKSIMIRM65M1:35:11
781218Krešimir Bonetić1979INTERSPORT HRVATSKAM35M1:35:31
791246Danijel Dikšić1975MK VELIKA GORICAM40M1:36:20
801230Nino Burek1973SD STUBICAM40M1:36:42
811316Slaven Krkljes1984Sahovski klub MaestralMSM1:36:48
821481Lada Tedeschi Fiorio1973AK ŽUMBERAKŽ40F1:36:53
831379Tomislav Poljak1979AK MARTINM35M1:37:03
841244Želimir Delač1960MK VELIKA GORICAM55M1:37:04
851338JAN MARIC1978-M35M1:37:14
861299Stjepan Keder1964USR LepoglavaM50M1:37:33
871325Robert Lovrenčič1973Fit Klub Novo mestoM40M1:37:51
881489Kristijan Jareb1983Okit VodiceMSM1:38:25
891219Michel Bordelius1971FIT KLUB NOVO MESTOM45M1:38:38
901349Vinko Matotek1951TK Kotoripski begačiM65M1:38:51
911422Dalibor Troha1979AK VRBOVECM35M1:39:07
921391Dubravko Rapić1969AK MOSLAVINA U POKRETUM45M1:39:24
931406Sven Šemovčan1986AK SLJEMEMSM1:39:25
941264HELENA GLEĐA1977AK MAKSIMIRŽ35F1:39:54
951256Sanja Đapić Štriga1984MK VELIKA GORICAŽSF1:40:20
961420Zlatko Tomšić1978TK JarunM35M1:40:22
971261Zrinko Frankulin1973-M40M1:40:30
981297Marijana Katić1970MK FESTINA LENTEŽ45F1:40:38
991236Igor Čevizović1981AK NoGAM35M1:40:39
1001335Dragan Maloševac1967AK SLJEMEM45M1:40:49
1011421Dusica Trkulja1980AK MOSLAVINA U POKRETUŽ35F1:41:32
1021396Tomislav Salajster1978ZtumM35M1:41:34
1031305Mirjana Kolar1975AK ŽUMBERAKŽ40F1:41:39
1041253Stjepan Dubovečak1961USR LepglavaM55M1:41:50
1051495Daniel Gonzalez Ramirez1987INDMSM1:41:52
1061439Ivica Vučković1966MK HRVATSKI SOKOLM50M1:42:02
1071252Valent Dubovečak1957USR LepglavaM55M1:42:02
1081488Dalibor Stanić1971INDM45M1:42:14
1091267KRUNOSLAV GREGUROVIĆ1965-M50M1:42:20
1101388Renato Rajterić1972AK SLJEMEM40M1:42:21
1111259Josip Fabijanić1985AK NoGAMSM1:42:32
1121330Roman Maglić1981-M35M1:42:33
1131291Krste Latin1970Okit VodiceM45M1:42:41
1141317DANIJELA KROBOT1972TRKAČKI KLUB KOTORIPSKI BEGAČIŽ40F1:42:44
1151308DRAGAN KOPECKI1960-M55M1:42:48
1161492Robert Veličevič1974INDM40M1:43:09
1171485Goran Pejić1985ZrinskiMSM1:43:27
1181277Sven Hrastnik1975AK SLJEMEM40M1:43:27
1191487Juro ljubičić1986ZrinskiMSM1:43:27
1201212Ognjen Basarić1975-M40M1:43:36
1211255Branko Dušak1961TK Ivančica IvanecM55M1:43:40
1221427Mirsad Veladžić1957AK MOSLAVINA U POKRETUM55M1:44:05
1231296Erwin Katarincic1972KLUB PLANINSKOG I CESTOVNOG TRČANJAM40M1:44:10
1241286Tomislav Japunčić1979Klub cestovno i planinskog tr?anja SamoborM35M1:44:10
1251375VINKO PISAROVIĆ1952-M60M1:44:13
1261281Tomislav Ivas Mede1978AK OKITM35M1:44:21
1271239Nenad Čižmešija1983Kotoripski begačiMSM1:44:22
1281402Berislav Sokac0-M1:44:24
1291382Ivica Prgić1975-M40M1:45:07
1301247Mladen Divković1978MK FESTINA LENTEM35M1:45:52
1311413Duško Štrbac1959Ak kommerling ZagrebM55M1:46:08
1321483Stjepan Cerovac1952AK ŽUMBERAKM60M1:46:23
1331329Ivan Magdić1968-M45M1:46:45
1341354MAJA Mikelić1984AK MOSLAVINA U POKRETUŽSF1:46:52
1351254Vladimir Duhaček1983AK MOSLAVINA U POKRETUMSM1:46:52
1361337Marinko Marelja1988-MSM1:46:55
1371419Dragoljub Tomić1953AK KA-TIMM60M1:47:12
1381352Filip Mičević1988AK NoGAMSM1:47:32
1391348Neven Matijaš1965AK MARTINM50M1:47:44
1401206Križan Bago1984Grad ZagrebMSM1:47:49
1411499Želimira Kopecki1961AK SinjŽ55F1:47:49
1421276Vjekoslav Hrabar1971-M45M1:47:52
1431392Ivanka Regvart1973AK ŽUMBERAKŽ40F1:48:00
1441409Krunoslav Šnur1959AK MAKSIMIRM55M1:48:06
1451283Josip Jakop1971TK Ivančica IvanecM45M1:48:12
1461496Matija Koprivnjak1988INDMSM1:48:21
1471242Antonio Čurić1984AK ŽUMBERAKMSM1:48:38
1481282GORAN JADRIĆ1972AK ŽUMBERAKM40M1:48:41
1491220Klementina Bosnar1970AK MOSLAVINA U POKRETUŽ45F1:48:44
1501400Irena Smojver1986-ŽSF1:48:45
1511302Kruno Klanac1981MK FESTINA LENTEM35M1:49:08
1521245Marijan Delišimunović1971AK ŽUMBERAKM45M1:49:13
1531205Oana Bacanu1980AK JASTREB 99Ž35F1:49:43
1541453Rok Ćosić1981INDM35M1:50:50
1551363Nikola Pankretić1987AK VRBOVECMSM1:51:22
1561319Matija Kušić1985AK VRBOVECMSM1:51:23
1571210Matej Barilić1974AK MARTINM40M1:51:29
1581381Gabriela Poslon1971AK SLJEMEŽ45F1:51:30
1591278Perica Hrnjak1962MK FESTINA LENTE ZADARM50M1:52:22
1601307nedjeljko kopajtic1947AK MAKSIMIRM65M1:52:42
1611217Ante Blažanin1958AK MAKSIMIRM55M1:53:05
1621257zlatko đurin1955AK KA-TIMM60M1:53:18
1631368Martin Pečnik1979-M35M1:53:39
1641452Boris Gačić1957INDM1:53:51
1651424Samo Uljan1970Los VanganelosM45M1:54:10
1661225Gordana Bralić1980AK ZAGREB-ULIXŽ35F1:55:10
1671374Drago Pintarić1950Tk kotoripski begačiM65M1:55:10
1681497Mirjana Mlinarić1956Kotoripski begačiŽ55F1:55:12
1691449Kristijan Žerjav1982TK JarunMSM1:55:31
1701404Mladen Stojević1951AK MAKSIMIRM65M1:55:40
1711235Ana Cvitanić1986TK ZrinskiŽSF1:56:05
1721359Matija Naglić1988-MSM1:56:48
1731431Tonko Visković1964MK FESTINA LENTEM50M1:56:50
1741358Tomislav Naglić1983-MSM1:56:56
1751285ANTONIO JAMBROVIĆ1990-MSM1:57:03
1761300Mario Kelečić1974AK JASTREB 99M40M1:57:41
1771393Boris Reinić1957AK SLJEMEM55M1:57:49
1781215Ljiljana Bielić1972AK NoGAŽ40F1:58:01
1791410Goran Špehar1973Glasnici istineM40M1:58:05
1801327Monika Lucić Fider1984GAK GLINAŽSF1:59:34
1811378Tatjana Pocrnić1968MK VELIKA GORICAŽ45F2:00:32
1821203Mato Aničić1960-M55M2:01:43
1831269Edita Grgić1973MK VELIKA GORICAŽ40F2:01:50
1841221Sandra Bosnić1966MK FESTINA LENTEŽ50F2:01:56
1851390snježana rak1964AK ŠIBENIKŽ50F2:02:13
1861377Goran Plećaš1981-M35M2:03:01
1871353Zoran Mijović1953-M60M2:03:50
1881304Mladen Kolanović1951MK FESTINA LENTEM65M2:04:02
1891438Miroslav Vučković1975MK VELIKA GORICAM40M2:05:15
1901447Andreja Zajec1964AK Hvar MarathonŽ50F2:07:22
1911340Danijela Marijanović1979AK VRBOVECŽ35F2:07:24
1921364Lilijana Papić1970SD STUBICAŽ45F2:08:01
1931328Marko Ljevar1979-M35M2:08:11
1941412Sendi Štrbac1987-ŽSF2:08:11
1951229Jasmina Burek1980SD STUBICAŽ35F2:08:22
1961243Marko Delač1981-M35M2:08:45
1971284ANĐELINA JAKOVLJEVIĆ1978AK OKITŽ35F2:08:57
1981289MIRELA JELICA1976AK MARATONŽ40F2:12:42
1991288STJEPAN JELICA1973AK MARATONM40M2:12:42
2001326Marinko Lovrić1957AK MAKSIMIRM55M2:14:02
2011411slavko štimac1941AK SLJEMEM70M2:15:06
2021223Klaudija Boščić1987AK MARTINŽSF2:15:45
2031271Mirela Gunjević Delišimunović1970-Ž45F2:17:31
2041241Safet Čučuk1946AK SLJEMEM70M2:17:44
2051234Ružica Crnoja1976AK VRBOVECŽ40F2:18:24
2061343Tomislav Markulinčić1982AK MAKSIMIRMSM2:19:55
2071294Manda Kastelanac1957AK ŠIBENIKŽ55F2:20:54
2081301Ivica Kinder1967AK MARTINM45M2:21:42
2091263Davorin Geiger1961graweM55M2:24:50
2101394Vanja Rendulić Brekalo1973BROOKS RUNNING TEAMŽ40F2:27:10
2111272Joso Hecimovic1960AK ŠIBENIKM55M2:28:10
2121436Ela Vrančić1996-ŽU23F2:32:03
2131437Tena Vrh1996-ŽU23F2:32:03
2141273Milan Hećimović1913AK MAKSIMIRM2:33:18
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Share This